Blog'as

Nemokamos alternatyvos Microsoft Office paketui verslui ir namams

By lapkričio 27, 2017 No Comments

Turbūt nesuklysiu sakydamas, kad visiem yra tekę susidurti su Microsoft Office. Dažniausiai Lietuvoje jis būna mokamas arba „piratinis“, tačiau ar žinojote, kad yra pilna įvairių nemokamų alternatyvų, kurias galima naudoti net verslui? Legalios, nemokamos alternatyvos mokamai programinei įrangai yra žymiai geriau nei piratinės. Nėra paslėpto kodo, kuris užkrėstų jūsų kompiuterį brukalais.

Apache OpenOffice
Nemokamas, Windows, Linux ir OSX. Viena iš geriausių, paprasčiausių, lengviausiai suprantamų nemokamų alternatyvų.

Dropbox Paper
Dokumentų kūrimas gyvai, internete, nemokamas.

Google Docs
Internete saugomi dokumentai. Didžiausias pliusas tas, kad niekada negali jų pamesti. Nesu didelis fanas dalykų, kuriais norint naudotis reikia visada turėti internetą, tačiau tai pats didžiausias Google Docs pliusas. Sąsaja primena gūdžius 95 metus.

iCloud
Apple kūrinys, galima naudotis internetu, taip pat Mac kompiuteriuose, turint Pages, Keynote, Numbers programas iš App Store. Mano nuomone, vienas iš patogiausių tekstų redaktorių. Paprasta sąsają, perpratus kur dažniausiai naudojamos funkcijos, būna be galo paprasta ir patogu naudotis. Dar niekada gyvenime nebuvo taip paprasta įdėti automatiškai atsinaujinantį turinį.

LibreOffice – nemokama alternatyva, primena ApacheOffice.

Microsoft Office Online
Populiarusis Microsoft Office paslaugų paketas internete. Turint lėtą interntetą, gali kilti sunkumų naudojantis juo. Nesu didelis Microsoft produktų gerbėjas. Nuo jų prasidėjo pirmoji mano pažintis su kompiuteriais, bei teksto redagavimo programomis. Išbandžius alternatyvas, turėčiau pastebėti, kad Microsoft produktai tikrai nėra patogiausi ar labiausiai orientuoti į patogumą vartotojui.

Zoho Docs – Nemokama alternatyva, dokumentai saugomi debesyje, kartu galima naudotis ir nemokama pašto dėžute su savo domenu. Pvz.: petras@jususvetainesadresas.lt.

Modernios Aplikacijos

Author Modernios Aplikacijos

More posts by Modernios Aplikacijos